• Обновено
Кликнете & Go' Ски глајд модели за Standar EZ Пати-N-Go Патување Вокер и во Можност Живот Простор Saver Вокер (Темно Сина)

Кликнете & Go' Ски глајд модели за Standar EZ Пати-N-Go Патување Вокер и во Можност Живот Простор Saver Вокер

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСНО АЛТЕРНАТИВА за Stander 4302 Замена Ски глајд модели.ИНСТАЛИРА БРЗО БЕЗ АЛАТКИ - само слајд, кликнете и да си одат!.ПОДЕБЕЛИ НАЈЛОН СКИ за поголема издржливост за да заштедите пари.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА или вашите пари назад.ЗАБЕЛЕШКА : Користете само со Можност Живот Простор Saver пешаци.Не е компатибилен со постари во Можност Живот вокер модели.Избегнувајте фрустрација на инсталирање Stander замена ски глајд модели кои бараат алатки и хардвер!Исклучиво од Врвот глајд модели овие нови "Кликнете & Go' ски глајд модели едноставно слајд во вокер нозе и кликнете на своето место.Отстранете ги брзо со pinching страни заедно и влече надолу на планирам база.Исто така достапни во сива и виолетова!!!За употреба само на Можност Живот Простор Saver патување пешаци (се продава одделно).Не е компатибилен со постари во Можност Живот вокер модели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.