• Обновено
Батерија Полнач, DC7V Излез Електричен Автомобил Дете Вози‑На Играчки Плоштадот Дупка Држачи за НАС Plug AC110V, Краток Спој & Текот на Напон и Струја за Заштита, Различни

Батерија Полнач, DC7V Излез Електричен Автомобил Дете Вози‑На Играчки Плоштадот Дупка Држачи за НАС Plug AC110V,

Оценката:
DEN 429.36

Тековен
Во магацинот.

【Дизајн】Оваа електрични играчка полначот има 110 V НИ се приклучи и 7 V излез ќе ги задоволат вашите полнење потреби и, исто така е многу лесен за употреба. 【Материјал】Оваа електрични играчка полнач е направен од висока класа пластика со обезбедување на квалитет, трајни производи за долг животен век. 【Економски】во Споредба со другите деца е играчка полначи на пазарот, овој производ има подобри перформанси и квалитет, и цената е повеќе прифатлива.Тоа е најдобар избор за електрични автомобили и детски играчки возење. 【Безбедност】батеријата, полначот не е 8209 токсични, безбедно и без мирис тоа е многу погоден за детски играчки, можете да ги користат со доверба. 【Брзо полнење】батеријата, полначот има некој индикатор за светло што може да ве потсетам, дали батеријата е полна, обновливи и да се обезбеди брзо полнење.Спецификација : Предмет Тип : Батеријата Charger Input Напон : AC110 VOutput Напон : DC7 VOutput Струја : 0.8 AMaterial : Plastic Package Листа : 1 x Батерија Полнач.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.