• Обновено
СИТ сврзувачки елементи SNG1166 20 Количина 1/4 x 3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Заостануваат Гром Завртки

СИТ сврзувачки елементи SNG1166 20 Количина 1/4 x 3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Заостануваат

Оценката:
DEN 222.24

Тековен
Во магацинот.

Премиум 304 од не ' рѓосувачки челик за долготрајна отпорност на корозија во најтешките средини.Длабоко крупни 1/4-10 x 3" теми за задржување на моќта може да зависи во бара апликации.Сол и свежа вода подготвени.Совршен за сите отворено апликации како што се магацините, доковите, или било влажна клима.Инсталиран со 7/16" штекер.Премиум 304 од не ' рѓосувачки челик за долготрајна отпорност на корозија во најтешките средини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.