• Обновено
Caka iPhone 11 Про Max Случај, iPhone 11 Про Max Јасен Случај со Crossbody Рака Прилагодливи Вратот Lanyard за Жени Мажи Девојки Shockproof Заштитни Случај за iPhone 11 Про Max 6.5 инчи (Црна Рака)

Caka iPhone 11 Про Max Случај, iPhone 11 Про Max Јасен Случај со Crossbody Рака Прилагодливи Вратот Lanyard

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

[Caka Јасен Случај за i Phone 11 Про Max Crossbody со Рака Компатибилен со i Phone 11 Про Max 6.5 инчи]. [i Phone 11 Про Max Случај Crossbody со Рака] Ние дизајнот на оваа iphone 11 Про Max случај да биде и функционални и стилски.Околу 62 инчи долго прилагодливи crossbody рака лесно да се прилагоди во соодветна форма и должина што треба.Рака јажето би можеле да бидат преземени се исклучува кога не ви е потребна. [Удобен и Ajustable Рака] Рака јаже направени од меки и цврсти полиестер влакна, мазна и свиленкаста рака чувство.Силна рака јаже е тркалезна, ткаени кабелот со кој се одвојува метал endcaps која лесно да се отстрани и да се протнете во случајот.Тоа доаѓа со метал рака должина прилагодувач која ви овозможува да се прилагоди на должината на кабелот се вклопуваат. [i Phone 11 Про Max Случај за Девојки Жени Мажи] Направени со Браници изградена на висок степен на шок-апсорбирање на TPU материјали, заштита на телефонот против шокови или капки за очи.Обезбедува трајна заштита од гребнатини и инциденти, чување i Phone 11 Про Max јасно случајот бараат ново. [i Phone 11 Про Max Јасен Случај]Функционални и стилски флорални дизајн, тенок и лесен, удобен за носење, дефинитивно добра опција за надворешна и секојдневна употреба.Компатибилност : .Компатибилен со i Phone 11 Про Max 6.5 инчи.Функција : .Caka Јасно Crossbody Рака Прилагодливи Вратот Lanyard за i Phone 11 Про Max Случај.Caka Јасно i Phone 11 Про Max случај crossbody со рака, рака јаже направени од меки и цврсти полиестер влакна, мазна и свиленкаста рака чувство.i Phone 11 protecive случај за жените, направени со браници изградена на висок степен на шок-апсорбирање на TPU материјали, заштита на телефонот против шокови или капки за очи.Пакет : .i Phone 11 Про Max јасен случај crossbody со рака *1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.