• Обновено
Coideal 72 Слотови Платно Молив Заврши Навивам Случај Носителот Обоени (Етнички)

Coideal 72 Слотови Платно Молив Заврши Навивам Случај Носителот Обоени (Етнички)

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Дали секогаш се чувствуваат лошо и за малите пишување случај за вашиот многу пенкала или моливи?. 1 X платно 72 слотови молив заврши (без пенкала или моливи).Тоа се вклопува во вашиот моливи, paintbrushes, обоени моливи, пенкала со мастило, парична казна лагер маркери, како и перманентни маркери.Единствено нешто што се препорачува е дека се преклопуваат навистина работи само со моливи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.