• Обновено
Miushion Рефлексивни Вест - Водење Вест Рефлектор, Рефлексивни Работи Вест со Безбедносни Ремени, Висока Видливост Рефлектор

Miushion Рефлексивни Вест - Водење Вест Рефлектор, Рефлексивни Работи Вест со Безбедносни Ремени, Висока Видливост

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

✅【Високо Рефлективна, Бидете Побезбедни】 : за Разлика од користење на инфериорни рефлексивни лента, оваа ноќ работи брзини се направена со висок квалитет СРЕБРО refective материјал.Значи, овие 360° рефлексивноста и видливост рефлексивни елеци може да се види во било какви временски услови и на денот или ноќта. ✅【Автомобили Може да се Види Што】 : Совршен велосипед рефлексивни вест за трчање или возење велосипед, велосипед безбедност вест, мотоцикл безбедност вест.Удобен suspender тип рефлексивни подигнат вест за било отворено активности, вклучително и трчање, велосипедизам, одење, џогирање, изградба или сообраќај работа каде висока vis облека е потребно. ✅【Удобно се Вклопуваат】 : Целосно прилагодливи и дише дизајн овозможува целосен опсег на движење.Се вклопува во однос на секој облека (мислам гломазна јакни, суичери, спортски).Совршен одраз работи вест за лето, зима и ладно услови. ✅【Лесен и Унисекс Рефлектор Вест за Мажи Жени】 : Водење рефлексивни опрема со рефлексивни бендови се унисекс стил и една големина одговара на сите.Движење-за производ за мажи, жени, како и тинејџери или постари деца. ✅【Лесно да се Носат и Прилагодување】 : 4pcs црна сет со рефлексивни шамар бендови.Широко се користи за тимот активности или семејство спорт.Работи како одраз елеци со прилагодливи рефлексивни појас и рефлексивни подвезици, мала тежина, дише.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.