• Обновено
Woueniut Загрева Стадион Bleacher Седиште, Преносни Стадион Седиште Полулегнал Стол Седиште за Bleachers, 6 Полулегнал Позиции Назад и Рака за Поддршка, Свитлива Загрева Стол С?

Woueniut Загрева Стадион Bleacher Седиште, Преносни Стадион Седиште Полулегнал Стол Седиште за Bleachers, 6

Оценката:
DEN 1233.60

Тековен
Во магацинот.

【Трајни Загрева Стадион Седиште】Стадион Седиште Стол со полулегнал назад и арм поддршка и широк седиште.На полулегнал седиште е направен од висок квалитет на 600 D/420 D оксфорд ткаенина ткаенина, висока густина пена пополнување и челична цевка, има водоотпорен и не се лизга на дното, секогаш можете да уживате во сува, чиста седишта дури и во отворено влажни средини. 【Удобно Стадион Чаир】загреана стадион bleacher седишта може да се избегне болки во мускулите предизвикани од седење за долго време, ќе може да се фокусира повеќе на својата игра или show (прикажи).Со потпирач нагоре, ширина на седиште е 15 инчи; На потпирач може да биде укината надолу, па можете да добиете екстра широк седиштето на 20.5 инчи.На количка за загрева стол има 6 полулегнал опции, можете да изберете најмногу удобно позиција да уживате во вашиот среќен пат. 【115 F Загревани Седишта со 3 Начини на Греење】топла седиште карактеристики прилагодливи USB-погон греење технологија (Користите било која од стандарден USB пренослива батерија која не се вклучени).Безбедно продира во тело да се опуштите и топло вашите мускули во секое отворен или затворен настани.Три различни нивоа на топлина и 1 контролер за дното голема седиште со потпирачи за раце надолу и удобно 15" со седиште потпирачи за раце нагоре.Загреана спортски седиште лесно можат да бидат reclined 6 прилагодливи позиции, и може да се пофали дебели поместена потпирачи за раце, можете да изберете различни регулируема облегалка агли за одмор, работа и читање.Преносни & лесни, само капакот тоа е рамна, прилагодете ја должината на две рамо ремени, и го носат на грб како ранец било каде сакате да одите на пригоден начин.Мулти-функционални Загрева Стадион Bleacher Седиште : .Совршен за на стадион bleachers, клупи, концерти на отворено, излети, кампување, плажа, пловењето, дури и дома, гледаат филмови или играат игри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.