• Обновено
Рефлексивни Работи Опрема со Висока Видливост - 1 Одраз Појас Половината 2 Refelctive Рака Бендови 2 Рефлектор Рака Хривнија Безбедност Воена 5pc Пакет TdActv

Рефлексивни Работи Опрема со Висока Видливост - 1 Одраз Појас Половината 2 Refelctive Рака Бендови 2 Рефлектор

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Се чувствуваат Безбедно да Работи во Темнината : 360° рефлексивноста и видливост појас, рака бендови и шамар нараквици за вашиот рано наутро или навечер се кандидира/бутване/велосипедизам.Произведена со помош на СРЕБРЕНИ рефлексивни материјал што не ја користите батеријата, така што нема потреба да се грижите за полнење.Не Грижете се За Големината : Рефлексивни појас, рака бендови и шамар нараквици совршено се вклопуваат мажи, жени и поголеми деца, појас, лесно може да се прилагоди за да одговара на вашиот половината обемот, рака бендови се растеглив и може да се вклопи во вашиот грб со лепенка, шамар нараквици обвива вашиот зглоб автоматски.Мора да се Има за Секој Тркач : Совршен за тркачите кои се практикување маратон, го прават долго ќе трае, или дури само одење на кучето во темница.Исто така погоден за велосипедисти, пешаци, велосипедисти, војската.велосипедизам, трчање, велосипед, мотоцикл.Квалитетот Можете Да му Верувате : Рефлексивни појас, рака бендови се направени од врвен квалитет на ткаенина материјал и супер-светли засекогаш траен рефлексивни сребрени ленти.Шамар белегзии се издржливи со челик core внатре и жолта scotlight рефлексивни ПВЦ лента надвор.Мисловните бендови и појас има spandex и затоа еластичен.Лесно за Чување, Лесно да се Мијат - мисловните појас, рака бендови, и шамар нараквици можат да бидат сместени во еден мал простор.На компактна големина не е поголем од i Phone.Покрај тоа, целиот пакет е мала тежина.На вест и арм бендови се, исто така, машина за перење пријателски.Значи, вие сте долго растојание тркач кој се обидува да се практикуваат рано наутро или по темно во текот на ноќта.Меѓутоа, вие сте загрижени со твоите безбедноста, бидејќи вие не може да се види од страна на автомобили поминува од назад?И ние имаме решение за вас : Рефлексивни не батеријата опрема од страна на Тд Active Why избере нашиот производ : обезбедува 360 видливоста во darkcomes со видливост за вашиот половината, вашиот зглобовите, и вашиот armsdoes не треба батеријата или полначот, рефлексивноста трае forevermaterial е изработен од еластичен материјал и прилагодливи од големина XS да XXXLPackage се Вклучени : 1 Рефлексивни Ремени, 2 Рефлексивни Рака Бендови, и 2 Рефлексивни Шамар Bracelets Features : 1. Трајни и високо еластична, со 1 рефлексивни појас, 2 рефлексивни рака бендови и 2 шамар нараквици.2. Со трајни брзо ослободување тока, што е многу едноставна и лесно може да се стави на и полетување.3. Можете да ја определите должината и за појас и во раката бендови, па тоа ќе се вклопи во поголем дете до 5 XL возрасни.4. Високо рефлективна во текот на ноќта без батерии и полнење.5. Може да се користат за трчање, велосипедизам, одење и така натаму.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.