• Обновено
4URPC MacBook Pro Докинг Станица Двоен Монитор HDMI 4K, 14-ВО-2 USB C Тројно се Прикаже Лаптоп Докинг Станица за MacBook Pro Воздух - 2x 4K HDMI, 6xUSB, SD ТФ Читателот, RJ45 Ethernet, 3.5 мм Аудио/Микрофо?

4URPC MacBook Pro Докинг Станица Двоен Монитор HDMI 4K, 14-ВО-2 USB C Тројно се Прикаже Лаптоп Докинг Станица

Оценката:
DEN 3119.76

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . >>>Двојна 4 K се ПРОШИРИ Следи Конфигурација : 4 URPC 14-во-2 Mac Book Докинг Станица дискови две 4 K@60 Hz/4 K@30 Hz надворешни набљудувачи, зголемете ја вашата продуктивност со вашиот 3 екрани. >>>Дизајн за Вашиот Mac Book Pro Воздух : USB C лаптоп докинг станица двоен монитор за вашиот Mac Book Pro 2016/2017/2018/2019/2020, Mac Book Air(Ретината 13-инчен) 2018/2019/2020. >>>14 Пристаништа, Масовен Mac Докинг Станица : Карактеристики со 2 x 4 K@30 Hz|60 Hz HDMI порти, 4 x USB 3.0 5 Gbps, 1 x USB-C 5 Gbps, USB C PD 3.0, 2 x USB 2.0 за тастатура и глушец, 3.5 мм Аудио/Микрофон, SD/ТФ читателот и RJ45 Gigabit Ethernet.Plug and play, без возачот е потребно, да ви помогне да се создаде целосна тројно дисплеј работна станица. >>>Мали 4x USB 3.0, 5 Gbps, да префрлувате датотеки во секунди; 2 x USB 2.0 порти, за глувчето и тастатурата; SD/ТФ Micro SD читач на картички, USB Тип C Податоци порта; USB C PD 3.0, Max 100 W текст; RJ45 Gigabit Ethernet, супер брзина и до 1 Gbps; Аудио и Микрофон.Се поврзува до 13 уреди напор со ЕДЕН кабел, можете лесно може да се претвори вашиот лаптоп во комплетна двојна продолжен дисплеј работна Станица со овој 4 URPC USB C Двоен Монитор Докинг Станица.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.