• Обновено
Законска WM700051187 Тврдо Кат Почиста, 32 оз Спреј Шише

Законска WM700051187 Тврдо Кат Почиста, 32 оз Спреј Шише

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Се продава во Пакување од 3 32oz Спреј шишиња.Професионална сила, не-токсични waterborne почиста.Безбедни за употреба на сите unwaxed, полиуретан заврши дрво подови.Суши брзо; не остава dulling остатоци.p H неутрална чистење е nonflammable.Професионална сила, не-токсични waterborne почиста е одличен избор за секојдневно чистење на тврдо дрво подови.Безбедни за употреба на сите unwaxed, полиуретан заврши тврдо дрво подови.Суши брзо и не остава dulling остатоци.p H неутрална чистење е nonflammable.Подготвен да се користи чистење, едноставно спреј и четка.Примена : Подот Cleaner/Degreaser; Применливи Материјал : Запечатени Тврдо дрво Подови; Хемиски Соединенија : Dowanol ДПМ; Нечистотија Видови : Конкурент средства за Чистење; Нечистотија; Прав; Валкано; Остатоци; Ѓубриња; Вода Места.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.