• Обновено
Случај Компатибилен со iPhone 11 Калено Стакло + Мека TPU Задниот Поклопец Анти Нула Браник Телефон Обвивка Мојот Херој Академијата Katsuki Bakugo BNHA Не се Лизга Заштитна Случа

Случај Компатибилен со iPhone 11 Калено Стакло + Мека TPU Задниот Поклопец Анти Нула Браник Телефон Обвивка

Оценката:
DEN 175.44

Тековен
Во магацинот.

Направена од калено стакло + мека TPU рамка да понуди сеопфатна заштита.Полно тело, заштитна, не се лизга, и анти-пропадна.Сите контроли и функции, точни cutouts за копчиња, звучници, камери и други пристаништа, лесен за употреба и контрола.Лесно да се инсталира и да ги тргнеме.Отворени се намали испис нудат повеќе погодно за бесплатно, без отстранување на случај.Лесно зафат дизајн совршен за секојдневна употреба.Одлична Заштита : Заштита на вашиот телефон од гребење, испакнатини Масло, Прашина и други дневна штета.Стилски дизајн кој му дава на вашиот телефон уникатен изглед.Ако имате било какви прашања, можете да оставите порака на нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми. [Сите производи се достапни,Постојат многу модели во продавница.Ако имате омилен стил, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнеме да ги најдете модел сакате.][Карактеристики]1mm застана на работ штити камера и екран од гребење.На засилен црна TPU браници опкружуваат секој агол на телефонот за да обезбеди максимална заштита кога падна.Прецизност намалувања Лесен пристап до пристаништето,поддржуваат безжичен полнач, ќе не ослаби телефон sig.Исечок дизајн за Звучник, Екран, камера и пристаништа, лесен пристап до сите порти и конектори.TPU мека лушпа + калено стакло школка.Школка модел со иновативна технологија на печатење никогаш не згаснат, и има живи бисерна сјај.Пакет Содржина : 1 x Phone Случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.