• Обновено
Бс Тората Покажувачот . Прекрасен подарок за некој Бар-Mizvah , Уметност Judaica

Бс Тората Покажувачот . Прекрасен подарок за некој Бар-Mizvah , Уметност Judaica

Оценката:
DEN 706.56

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Тората Читање На Покажувачот.Никел Позлатен Тората Покажувач со Синџир Овој импресивен yad покажувач има сложени дизајни на справи и испружени индекс прст на врвот.Приложените синџир ќе им овозможи да бидат обесени на Тората дојдете кога не е во употреба.Големина е околу 12".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.