• Обновено
2 парчиња Слатки Голема Јачина Лубеницата Молив Случај Пенкало Кеси Канцелариски Торбичка Козметички Шминка Кутија Монети Држачот за Студентите Девојка (Розова и

2 парчиња Слатки Голема Јачина Лубеницата Молив Случај Пенкало Кеси Канцелариски Торбичка Козметички Шминка

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Кадифен Ткаенина.Производ големина : околу 21*12cm/8.2*4.7 инчен.Мека рака, чувствуваат лесно да се носат.Може да се користи како молив случај,козметички кеси,мобилен телефон торба и монети торба.Пакет се Вклучени : 2 парчиња ( розова и црвена секоја боја 1pc ).Пакет Содржина : - 2 x Симпатична Голема Јачина Лубеницата Молив Кеси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.