• Обновено
VG_S 5 компјутери. Нови BF133 Aupo Термички Осигурач ТФ Исклучување 133C 110VAC /250VAC 10A

VG_S 5 компјутери. Нови BF133 Aupo Термички Осигурач ТФ Исклучување 133C 110VAC /250VAC 10A

Оценката:
DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Функција Температура : 133 C.Номинална Струја : : 10 A, Отценети Напон : 250 V (AC).Држење Темп. : 104 C, Max Темп. : 160 C.Ro HS : Yes.Апликации : Електрични апарати за дома, електрични industeial опрема, канцеларија автоматизација опрема, обична хартија препишувач, трансформатори, мотори, итн.СОСЕМА НОВ!, Бренд : Aupo, Модел Бр. : BF133.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.