• Обновено
2 Парчиња Факел Млазницата Совет Почиста, Заварување Совет Почиста и Хидрати Carburetor Почиста Сет за Чистење на Моторот Карбураторите, Гас Отвори, Sprinklers, тушеви(12 Жица

2 Парчиња Факел Млазницата Совет Почиста, Заварување Совет Почиста и Хидрати Carburetor Почиста Сет за Чистење

Оценката:
DEN 198.96

Тековен
Во магацинот.

1.Високо-квалитетни материјали : На јаглени хидрати cleaning tool е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, и е опремен со лесни и стабилен висок квалитет на алуминиум кутија, тоа е добра алатка за носење и употреба. 2.Различни дијаметри : Постојат 13 видови на carburetor чистење колекции (0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.4, 1.5, 1.6 мм, рамна датотека) со различна големина, специјално користи за отстранување на мали Нечистотија во млазницата и carburetor канали. 3.Широко се користи : Заварување пиштол за чистење млазницата алатка може да се користи за чистење на мали отвори како што спреј пиштоли, млазници, пневматски алатки, кампување печки и така натаму; тоа е исто така погоден за повеќето автомобили, мотоцикли, АТВ, заварување машини, тетоважа машини, тревник опрема и други моќ спортски carburettor. 4.Лесен за користење : Факел совет почиста е спирала, тоа е посебна алатка која се користи за dredge сечење на млазницата поради прскање на остатоци за време на сечење процес.Чести dredging да направите сечење на млазницата потрајни и подобро сечење ефект. 5.Генијалност : додека совет почиста се користи правилно, може да се користи повеќе пати.Ако имате било производ прашања, можете да не контактирате во било кое време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.