• Обновено
PandaHall Елита 60 Компјутери Тибетската Стил Легура Цвет Мушка Капи Изолација 10 Стилови за Накит Одлуки Антички Сребрен

PandaHall Елита 60 Компјутери Тибетската Стил Легура Цвет Мушка Капи Изолација 10 Стилови за Накит Одлуки Антички

Оценката:
DEN 340.56

Тековен
Во магацинот.

❤Големина : околу 14~18mm долго, 9~16mm широк, 7~9mm дебели, дупка : 1~10мм.Количина : за 6pcs/стил, околу 60 парчиња вкупно. ❤Мушка Капа : светлина и здрав, секое лежиште капа е конкавна и во можност да се одржи овална круг и монистра.Мушка капи се добри за изработка на накит или додавање на малку детали за вашите дизајни. ❤Цвет Дизајн : нејзините мали granulations, цвет дизајн и металик боја резултати во домот, капа со вашиот накит beading проекти за убава на допир. ❤Лесен за Употреба : да ги стави во комбинација со слаб монистра во вашиот омилен ѓердан, бразлетна и друг модни накит.Тоа ќе додадете малку екстра сјај на вашиот накит-изработка на проекти. ❤Своите прекрасни дизајни ќе помогне да го поставите вашиот накит освен и да даде вашата работа потпис на допир кој ќе му кажете на светот деталите се важни за вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.