• Обновено
EAONE 6 Ft Божиќ Inflatables Дедо Мраз и Снешко Отворено Украси кренат Божиќ Двор Украси со Вграден LED Светла и Прибор за Одмор Внатрешна и Надворешна Страна Декорација

EAONE 6 Ft Божиќ Inflatables Дедо Мраз и Снешко Отворено Украси кренат Божиќ Двор Украси со Вграден LED Светла

Оценката:
DEN 1535.76

Тековен
Во магацинот.

6 Стапки Божиќ Inflatables : Напомена : Овој производ не е доволно здрав за Оклахома правец или толку силен ветар.На специјални гумени украси за Божиќни внатрешна и надворешна декорација.Гумени Дедо Мраз со "добредојде" знак значи да се донесе среќа и среќа за вас и вие гостин во наредните нова година во оваа зима, и на фантастичен удар до Снешко и Симпатична Пингвин бебе направи имате забава двор да добредојдовте деца гости, како и создавање среќна атмосфера за Божиќ.Вграден LED Светло : Постојат LED светилки се инсталирани во внатрешноста секој Божиќ inflatables, кој е дизајниран за подобро прикажување во текот на ноќта и создавање на фестивалот атмосфера за Божиќ.Безбедно и Лесно да се Користи : Дури од Божиќ inflatables, и приклучете го адаптерот доаѓаат со пакетот, полека се кренат, неколку минути подоцна, ќе добиете 6ft стои гумени Дедо Мраз и снежен човек во Собата, и да ја поправите тоа на земјата со јаже и земјата ноктите.Добро Божиќ Украси : Ова кренат гумени Дедо Мраз во собата е 6 Ft високи, што е совршена големина за двете затворен и отворен Божиќ, да може да се стави во куќа, двор, градина и центар за украсување.Пакетот Вклучува : Тоа содржи сет на inflating објекти, вклучувајќи 6ft Божиќ inflatables, вреќа песок во внатрешноста на inflatables, земјата ноктите, најлон одредување на јаже, одредување токи, адаптер и вентилатор за инфлацијата.Answer : ___________________________ NOTE : Сите Божиќ inflatables не се цврсти доволно за толку силен ветер, како што се Оклахома правец.EAONE 6 Ft Божиќ Inflatables Дедо Мраз и Снешко Божиќ затворен, отворено, двор градина декорација Спецификации Материјал : пластика, најлон материјал Снешко Големина : 6 Ft Пакет Информации : 1 x Божиќ inflatables Изградена-во песок торби 4 x метал земјата ноктите 2 x 2 метри, најлон јажиња 2 x одредување токи прирачник за Корисникот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.