• Обновено
Мебел Footies Помали PreCut Вокер Тенис Топката глајд модели Тешки Долготрајни Мебел Нога Кат Заштита Вокер Додатоци за Тешко Подни Површини 2 Инчи Големина-Една Пар

Мебел Footies Помали PreCut Вокер Тенис Топката глајд модели Тешки Долготрајни Мебел Нога Кат Заштита Вокер

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Овие производи исто така се елиминира бучавата, која е идеална за столови, пешаци и други видови на тешки мебел.Овој уникатен помала големина го прави многу полесно за постарите да се добие околу, со периферна визија.Со овој издржливи, привлечност решение, ќе бидете во можност да го заштитите вашиот подови и мебел со 4mm-дебел природна гума јадро.Предложи апликација со Диск Медицински Делукс Модел ASIN : B001 HOM4 U2 Само поп em оди!.Нејзините не вашата редовна precut тенис топката бидејќи Мебел Footies precut тениски топки нудат различни помали повеќе атрактивни големина и повисок квалитет за клиенти што го прави многу поумно избор за вашиот кат потребите за заштита.ИЗДРЖЛИВИ ДОЛГОТРАЈНИ.Ве молиме проверете го нашиот други вокер планирам огласи за поголема заштеда : Најмалата Големина на Топче за Голф ASIN : B07 ZPJKPCS 3 Пар ASIN : B07 ZPDDQ2 W 6 Пар ASIN : B07 ZNCLV89.ПОМАЛИ ПОВЕЌЕ АТРАКТИВНИ ГОЛЕМИНА - нема бела линија на овие вокер глајд модели со совршен мешање на шевовите да одговара на топката боја и помала големина го прави многу повеќе атрактивен вокер додаток од нормалниот 2.Тие заштита на тврди површини и спречување на гребнатини заедно со заштеда на време и пари.Нејзиниот совршен биро, стол кат заштитник тенис топката планирам за училници, бизниси, куќи, и многу повеќе!.Може да се вклопат nontapered тесен мебел нога основи на 1" или помалку за дома и отворено патио мебел.ИЗДРЖЛИВИ ДОЛГОТРАЈНИ - висок квалитет вокер тениски топки, кои нема да се олабави, сплит, пукнатина или да падне поради многу подебели полиестер надворешниот покривање и 4mm дебели природна гума внатрешното јадро не се синтетички.Сум бил учител во училница за над 30 години, така јас сум прва рака искуство во она што училишта барате кога станува збор за quieting училницата, подобрување на средина за учење, и заштеда на илјадници долари на трошоци за одржување.Не се измамени од страна на други поевтини брендови со синтетички внатрешна јадра и потенки чувствував како надворешниот покривки. ЈА ЕЛИМИНИРА КАТ ГРЕБЕЊЕ.Овие тениски топката глајд модели имаат 45mm шлиц намали отворањето и да го прикачите без напор, без алатки потребни за да ги собере најмногу училница мебел стол биро табела нога вртливата-како основи на 1.ЛЕСНО ЛИЗГА НА ДИЗАЈН.Тениските топки за столици помош планирам мебел околу додека обезбедување на подот заштита на дрвени предмети, плочка, ламинатни, и повеќе.Мебел Footies е горд на понудата на подот и мебел за заштита опција која ја елиминира леплива чувствува влошки, исечени-up тениски топки, и други заеднички сепак непривлечна опции.Направи избор и да им овозможи на Мебел Footies да се заштити вашиот инвестирањето во квалитетот на тротоарите.25"-или помалку во дијаметар.Мебел Footies подебели полиестер мешавина надворешниот покривање заштити вашиот хард подни површини од scuff марки.ЈА ЕЛИМИНИРА КАТ SCRATCHINGPRECUT ЗА SAFETYEASY СЕ ЛИЗГА НА DESIGNDURABLE ДОЛГО LASTINGSMALLER ПОВЕЌЕ АТРАКТИВНИ ГОЛЕМИНА.Мебел Footies се идеална кат заштита на производот за вашиот дом, канцеларија, на училиште, или било каде на друго место ќе сакате да се задржи на подови од кои се оштетени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.