• Обновено
Династија Faux Верверица Четки 3/4 во. овална

Династија Faux Верверица Четки 3/4 во. овална

Оценката:
DEN 797.76

Тековен
Во магацинот.

Ексклузивно мека сребрена рачка.Направени со мешавина од синтетички влакната.Многу потрајни од природни верверица коса.Може да одржи добра количина на боја.Manfactured во САД од страна на Династија.Новиот Faux Верверица од Dynasty A-А-К - Америка премиер четка производителот има направено тоа повторно со својот најнов прилог на Династијата четка линија.На Faux Верверица четки се подобри од оригиналот.Со своите ексклузивни мека сребрена рачка, откако ќе ја имаат оваа четка во ваши раце вие не ќе сакаат да се стави долу.Направени со мешавина од синтетички косите, овие четки се многу потрајни од природни верверица влакна, и може да се одржи една добра количина на боја.Дали вашите уметнички специјалност е во масла, acrylics, gouache, или акварел, новиот Faux Верверица од Dynasty A-А-К е мора да има за вашиот четка колекција.Искористете ги предностите на нашата конкурентна цена и акциите на овие четки денес !.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.