• Обновено
NaturePet Птичјиот Измет Смена (16oz Спреј Шише 2 Пакет (Зачувај 25%))

NaturePet Птичјиот Измет Смена (16oz Спреј Шише 2 Пакет (Зачувај 25%))

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

БРЗО ДЕЈСТВО ФОРМУЛА : Нашиот природен ензим формула е неверојатно брзо дејство и нема да го остави зад себе мрсна, леплива, или filmy остатоци како и другите средства за чистење или сапуни.Само темелно спреј областа дека има птичји измет, нека седат 3-5 минути, користете влажна крпа или со четка за да се олабави и отстранување на птичји измет.Брзо дејство и ефикасни, без разлика на птици " исхрана.МОЌНА ПРИРОДНА ЕНЗИМИ : Nature Pet Птичјиот Измет Смена користи Моќни, Природни Ензими за да се прекине мирис и тежок остатоци од птичјиот измет во вашиот отворено области или птичји кафез.Исто така одлична за чистење на птичји кафез додатоци.Нашите ензим формула не даде исклучување на штетните гасови кои ќе се најдат со други средства за чистење на одлуки за повеќе пријатен чистење искуство.Лесно да се отстрани птичјиот измет исклучување со чистење на моќта на Nature Pet Птичјиот Измет Смена.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ОТВОРЕНО ТАПАЦИР СВЕЖИ : Овој природен ензим формула е исклучително разновиден.Доволно моќни да го отстранат најтешките дамките од сите на вашиот отворен и патио мебел, како и вашите hardscapes.Темелно чистење и освежување на вашиот отворено дневна простори, па можете да се опуштите и да уживате, без оглед на она што природата го фрла на вашиот пат.ВЕТЕРИНАР ОДОБРЕН : Нашиот ветеринар-одобрени ензим формула е направен без употреба на јаки хемикалии или штетни гасови, што за нежна, но сепак моќна чистење решение за отстранување на најтешките дамки и елиминирање на најтврдоглавите мириси.НАПРАВЕНИ ВО САД : Nature Pet е мала, семејство во сопственост и управувани од компанијата со седиште во Колорадо.Ние го прават нашите производи на домашниот во САД.Ние веруваме во обезбедување на исклучително чистење искуство за нашите клиенти преку обезбедување на високо-квалитетни производи.Без разлика што вашиот чистење потреби се, Nature Pet има производ за вас!.Сушени птичјиот измет може да биде како цемент, што го прави речиси невозможно да се чисти надвор.Освежете го вашиот отворен простор со чистење на моќта на природни ензими со користење на Nature Pet Птичјиот Измет Смена.Нашиот Моќен, Природни Ензими лесно да се прекине со птичји измет, отстранување на тврдоглави птичјиот измет и тоа е остатоци, без употреба на јаки хемикалии или штетните гасови.Отстрани птичјиот измет природа' начин, со Nature Pet Птичјиот Измет Смена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.