• Обновено
Hobart 770086 Заварување Oxy-Ацетилен Совет Почиста - Вежба Тип

Hobart 770086 Заварување Oxy-Ацетилен Совет Почиста - Вежба Тип

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Вежба-тип совет почиста.Може да се вежба преку јаглерод вклучен совети.Објектот Пакет Димензија : 6.8" L x 1.8" W x 0.5" Х Број на Модел : 770086. Од Производителот Вежба-тип совет почиста датотеки од 54 до 72 во внатрешноста на алуминиум pin менгеме на назад.Откако монтирани во менгеме на назад корисникот може да се вежба преку јаглерод вклучен совети лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.