• Обновено
Контрола На 111-07 Прилагодливи Авто-Заклучување Plier, Портокал/Црна

Контрола На 111-07 Прилагодливи Авто-Заклучување Plier, Портокал/Црна

Оценката:
DEN 950.40

Тековен
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Направени од челик, со фалсификувани криви и вилиците.Должина 192 мм, максимална отворање 42 mm.Прилагодување на отворање и стегање сила со knurled knob на рачка, пониски ослободување на менувачот.Професионален кадар клешти (зафат) направени од челик, обоени со епоксидна прав за максимална отпорност на корозија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.