• Обновено
HP USB-C обвинителна Клупа, G5, 5TW10AA#ABB

HP USB-C обвинителна Клупа, G5, 5TW10AAABB

Оценката:
DEN 9192.00

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.За Елитата x2 G4; Елита Книга 735 G6, 745 G6, 830 G6, 850 G6; Елита Книга x360 1040 G6; мобилни тенок Клиент MT45; Pro Книга 445 R G6, 640 G5, 650 G5. 4.8 во x 4.8 во x 1.8 во; 23.98 оз.Gigabit Ethernet; адаптер 100 Вати.HP USB-C клупа G5 - докинг станица. 1 x напојува преку USB 3.0 1 x USB-C (power port) USB-C 1 x Аудио 1 x Супер брзина USB 3.0 1 x мрежа 2 x Display/ видео - Display Port 1 x Display/ видео - HDMI.Универзална докинг за денешните преносни компјутери се Дојде до работа со еден кабелот од вашиот USB-C™-от notebook1 на вашиот прикажува, уреди, и жичана мрежа со разновиден, елегантен, и простор за заштеда на HP USB-C Клупа G5. На dock е компатибилен со преносни компјутери од брендови како што се HP, Apple®, Dell, Lenovo, и повеќе.Компатибилен со вашиот мешани персонален КОМПЈУТЕР животната средина Дизајниран со универзална компатибилност на ум, на оваа клупа работи со двете HP и не-HP USB-C™- и Thunderbolt™-от за преносни компјутери.Еден кабел solution Add вашите додатоци и до три displays3 на обвинителна клупа.Тогаш едноставно да го поврзете со вашиот лаптоп преку еден USB-C™ кабел за да пристапите до вашиот уред и да ги полните вашиот КОМПЈУТЕР.Лесно да управуваат со вашиот комерцијални HP fleet Help ТОА обезбеди и далечински да управувате со вашите распоредени комерцијални HP notebooks1 и приклучете со напредни мрежа управливост карактеристики кои вклучуваат PXE се Подигне, LAN/WLAN префрлување, и Wo L и MAC Адреса да се Помине Преку сите моќ држави.Мали footprint Reclaim вашата работна маса со компактен докот кој зема само 5 x 5 инчи на просторот.Електронско управување со средства за вашиот docks Empower вашиот ТОА да управуваат и да ги следи вашите доковите од име на производ, сериски број, и MAC Адреса од било каде, со заштеда на време, лесен-за-користење на Електронски Запис (e Tag) управување со средства алатка.Ефикасна фирмверот ажурирања Ажурирање на вашиот док флота никогаш не било полесно.ТОА може да заштедите време со туркање клупа firmware надградба за да успеа тетратки за подоцна инсталација на клупа, дури и кога тие се исклучени од едни на други.Ние тест, па можете да остатокот.Ригорозни тестирање помага обезбеди клупа компатибилност низ HP лаптопи и Apple®, Dell, и Lenovo преносни компјутери со USB-C™ за полнење пристаништа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.