• Обновено
30Pcs 10A 125V Божиќ Светлина Осигурач - 0.2 х 0.79 инчен / 5 x 20 mm Брз Удар Осигурач, Стакло Осигурач за Надворешна String Светла

30Pcs 10A 125V Божиќ Светлина Осигурач - 0.2 х 0.79 инчен / 5 x 20 mm Брз Удар Осигурач, Стакло Осигурач за

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Димензија : 0.2 х 0.79 инчен, 0.2 инчи во дијаметар, 0.79 инчи во должина.Ве молиме да се напомене дека нашиот производ големина е помала од нормалната, љубезно ве молиме да го потврдите големина/current/напон треба јасно пред цел да се избегне неусогласеност.Материјал : Трајни стаклена цевка и никел позлатен капи.Напон и Струја : 125 V и 10 A.Стакло осигурач модел карактеристики макс оценка на 10 Amp.Спакуван Содржи : 30 парчиња спакувани во мали транспарентен торба.Функција и се Користи за : Кога моќта оптоварување надминува безбедна граница, може да го прекинете тековната и заштита на уредот.Можат да бидат применети на различни уреди заменува оштетени или исчезнати осигурувачи.На спојување е брз удар, кога моќта оптоварување надминува безбедна граница, може да го прекинете тековната и заштита на уредот. 125 V 0.2 Х 0.79 инч.Содржи 30 PCS стаклена цевка осигурувачи во пакет.Премиум материјалот, кој се користи во мноштво на апликации, божиќ светлина осигурувачи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.