• Обновено
Општ Блок Имајќи KP08 KP000 KP005 Дијаметар Понесе Топката Вратило Сферични Ролери Монтирани Перница Имајќи

Општ Блок Имајќи KP08 KP000 KP005 Дијаметар Понесе Топката Вратило Сферични Ролери Монтирани Перница Имајќи

Оценката:
DEN 631.20

Тековен
Во магацинот.

Вметнете Bearinng Материјал : Хром Челик.Сосема Нов И Висок Quality Color : Silver Housing Материјал : Цинк Alloy Insert Bearinng Материјал : Хром Steel Size : Како слика show Package вклучуваат : 1 PC Блок Bearing Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.