• Обновено
Термички Етикета Печатачот, Bluetooth Конекција Налепница Isbn Печатач,Погоден за Етикета, Облека Ознака, Мало, Логистика

Термички Етикета Печатачот, Bluetooth Конекција Налепница Isbn Печатач,Погоден за Етикета, Облека Ознака, Мало,

Оценката:
DEN 374.40

Тековен
Во магацинот.

Термички бар-код печатач : мастило-бесплатно, лента-бесплатно, лента за слободни, се држат настрана од скапи мастило и тонер!Да се направи целосна употреба на предностите на термална технологија на печатење за да се елиминира трошоците за скапи за печатење материјали за замена.Направете фотографии и се претвори текст во секунди : Користите OCR за препознавање на текст технологија за да се идентификуваат прецизно внесување на информации во фотографиите, да ги конвертирате во едитирање на текст, лесно да се печати читање белешки, и да се соберат добри зборови, реченици и параграфи.Вграден-во 1200m Ah largecapacity : литиум батерија, ќе работи совршено континуирано до 4 часа.Ниско ниво на бучава, не со мастило или кертриџ е потребно, помала операција цена од нормални печатачи.Широко се користи : Тоа е вашиот идеален подарок избор.Тоа може да се користи широко во секојдневниот живот.За супермаркет, продавници,облека, накит, сопственици на мали претпријатија, заводот & домашна организација.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, може да ми испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.функција : Документ printing The наставник доделува задачи и отпечатоци директно во различни formats Text признавање зема слики и го претвора текстот во секунди : Користите OCR за препознавање на текст технологија за да се идентификуваат прецизно внесување на информации во фотографиите, да ги конвертирате во едитирање на текст, лесно да се печати читање белешки, и да се соберат добри зборови, реченици и параграфи.High-definition репродукција и реални printing Use висок квалитет на увезени high-definition печатачки глави да ги презентираат high-definition фото-ниво печатење effects Brand : RTOFOPrinting метод : топла printing Control метод : touch Printing брзина : 70mm/спринт ширина : до 48mm Product големина : 150mmx123mmx102mm After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, може да ми испратите е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.