• Обновено
Пер Имајќи GR205-25ММ GR200 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Зафат-тоа 360 степени Заклучување Јака, Метрички, Еден Усна Печат, 25 mm Понесе, 15 mm Широк Внатрешен Прстен, 38.4 mm Сфери?

Пер Имајќи GR205-25ММ GR200 Серија Вметнете Лого, Relubricable, Зафат-тоа 360 степени Заклучување Јака, Метрички,

Оценката:
DEN 157.68

Тековен
Во магацинот.

Стандарден капацитет.Relubrication ритам со масло дупка на заклучување јака страна.Анти-ротација pin на спротивната страна маснотии ритам.Црна оксид Позлатен внатрешниот и надворешниот прстени.Стандард Печат : КОНТРОЛА-ТОА 360 степени.Стандарден капацитет црна оксид позлатен вметнете имајќи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.