• Обновено
Бебе Штракаат Teether Играчка - Teething Играчка за Бебе од 6 Месеци Младата Rattles Играчки со Јајце Пакување Образовни Штракаат Играчка за Бебе 3 6 9 12 Месеци Новороденче Божиќ

Бебе Штракаат Teether Играчка - Teething Играчка за Бебе од 6 Месеци Младата Rattles Играчки со Јајце Пакување

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

★【13 компјутери Rattles 30 Ден Парите Назад Гарантира;90 Дена Услуга за Замена;12 Месеци Гаранција.Безбедност и хигиена.Направени од премиум храна одделение силиконски, Латекс и BPA Free, безбеден за децата да џвакање на.Различни форми на гризе поени за масажа на бебиња непцата, што може да се пушти заби расте болки.Бебињата ќе ја сака светли бои и симпатична форми и бројни звуци може да ги привлече babys внимание.Креативни eggshell дизајн на пакување, за чистење со четка за заби контејнери.Исто така, може да ги красат бебе соба.Ова бебе природата тема играчки изработени од ABS пластика на не-токсични за животната средина материјал,кожа-пријателски,безбеден за децата да добиете на устата или џвакање на.Помага да се зајакне babys сензорни способности & бруто-моторните вештини,различни бои,различни форми,уникатен дизајн може да се развие бебето recoginition способност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.