• Обновено
Занает Организаторите и Складирање Кутија, 3-Слоеви Мултифункционален Пластични Шиење Организирање Кутија со Рачка, за Медицина, Уметност Снабдување, Шминка, Нокт?

Занает Организаторите и Складирање Кутија, 3-Слоеви Мултифункционален Пластични Шиење Организирање Кутија со

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

【3-Слоеви&5 Различни Големини&7 Простори 】 : Нашата Организира кутија има 3 нивоа, 5 различни простор големини и 7 складирање простори ги исполнуваат складирање потребите на многу работи, како и занаети, шиење, прво сида, децата коса додатоци, игли, шминка, лежиште, jewlwey, washi лента, неподвижна, налепница, алатка, мали играчки, ноктите и така натаму. 【180° Отворена и Јасна Дизајн】 : 180° отворен дизајн ги исполнува упатствата за стабилноста на складирање кутија, не грижете се за кутија се падне.И јасно ги покрие го прави полесно е за вас да се најде на ставки сакате. 【Може да Се Користи за Сите Вашиот Живот Организира Кутија】 : 1. Добар квалитет складирање кутија : здрав, носат-отпорни, отпорни на падот, и не се деформира.Тоа не ќе биде оштетен по долго време користење. 2. Класичен стил Организира кутија, и убава форма никогаш нема да биде надвор од тој датум. 【Пренослив Дизајн】 : Со рачка, можете лесно да ги донесеш складирање кутија да RV патување, пикник и прошетка.И што е нашата пренослив организира кутија има силна заклучување, па тоа може да се заштити вашиот работите од фрејмови. 【Добар Подарок за Деца】 : Изборот безбедно материјали и нашата симпатична мултифункционален организира и складирање кутија може да се користи за чување на многу работи кои на децата.Ова е совршен подарок за да им помогнат на децата да се развие добра навика за складирање.Ние belaxed се придржуваат до принципот на прв клиент, ако наидат на проблеми со организирање и чување кутија нашите време на купување или употреба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас.Складирање и организирање на е добра навика.Тоа може да ме направи да се излезе на лоши емоции и да се направи нашите животи подобро и посреќно.Подобар квалитет - мали складирање кутија дури и може да се носат тежина на возрасен.Поголем капацитет - Погоден за чување на предмети од различни големини.Полесни - Тоа е лесно за деца да се користи.Подобра услуга - Ако има било каков проблем, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 12 часа.be Laxed - доверлив бренд.Двојно простор за складирање.Најдат предмети повеќе лесно.Повеќе стабилен пласман.Складирање играчки.Чување на канцелариски материјал.Складирање на коса додатоци.Продавница за козметика.Продавница за шиење резерви.Продавница уметност резерви.Складирање на ракотворби.Место ургентната медицина.Продавница за накит. 3 преклопени слоеви, 5 различни простор големини, 7 различни простор за складирање.Стабилна 180° отвори.Заклучување - snap во тока.Со хуманизирано поставување справи.Јасно капак.Класичен боја појавување.Анти-пропадна дизајн на дното.Складирање toys Storage stationery Storage на косата accessories Store cosmetics Store шиење supplies Store уметност supplies Storage на handicrafts Place итни medicine Store накит.Дизајнерски детали : . 3 преклопени слоеви, 5 различни простор големини, 7 различни складирање space Stable 180° open Lock - snap во buckle With на хуманизирано поставување handle Clear cover Classic боја matching Anti-пропадна дизајн на дното.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.