• Обновено
FixtureDisplays® Премиум 6.5 ft Бебе Работ Заштитник, Edge Стража, Childproofing Работ, Табела Работ Заштитник, Бебе Браник Стража, Бебе Доказ Табела Заштитник 16849-SNL Оглас

FixtureDisplays® Премиум 6.5 ft Бебе Работ Заштитник, Edge Стража, Childproofing Работ, Табела Работ Заштитник,

Оценката:
DEN 291.36

Тековен
Во магацинот.

Fixture Displays Премиум 6.5 ft Бебе Работ Заштитник, Edge Стража, Childproofing Работ, Табела Работ Заштитник, Бебе Браник Стража, Бебе Доказ Табела Заштитник.Ова Бебе Доказ Табела Заштитник може да биде прикачена на работ и агол на вашата маса, маса, ѕид, ТВ кабинет и насекаде низ дома, на училиште, болница, предучилишните, Дневни, за да се заштити вашето бебе и деца од болни удари или нула при одење, јадење и други секојдневни активности.Ова Бебе Доказ Табела Заштитник е еко-пријателски и природно оган retardant.Нема тешки метали и не латекс се осигура безбедноста на детето.Доаѓа со една ролна 3 M лента, обезбедува силна одржи од нормално лента, дури и може да се закачите на ѕидови и повеќе.Оваа табела заштитник употреба на дебелината на 11.9 mm материјал без effecting на мекост.Исто така, добро се чувствуваат материјал може да се вклопат на работ подобро за безбедна лепило.Измијте ги со паста за заби кога се валкани.Пакетот Вклучува : 1 x Заштитник на Работ Лента (6.5 стапки); 1 x 3 M Лента.Боја : Крем-Бело.Fixture Displays Премиум 6.5 ft Бебе Работ Заштитник, Edge Стража, Childproofing Работ, Табела Работ Заштитник, Бебе Браник Стража, Бебе Доказ Табела Заштитник 16849-SNL ЛИСТАТА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.