• Обновено
BLOWOUT ЗАБАВА 5ft Гумени St Patricks Ден Leprechaun Јава Еднорог Декорација LED кренат Запалени Оркестарот Затворен Отворено Празник Уметност Оркестарот

BLOWOUT ЗАБАВА 5ft Гумени St Patricks Ден Leprechaun Јава Еднорог Декорација LED кренат Запалени Оркестарот

Оценката:
DEN 1247.76

Тековен
Во магацинот.

Забава За 5 Foot Свети Патрик Ден Гумени Симпатична Leprechaun Запалени Партија Декорација за Отворен и Затворен Дома Градина Семејство Проп Двор .Оваа шармантна гумени прави прекрасен прилог на вашата домашна декорација.Чиста Бела LED Светла Изграден Внатре.Правејќи го овој гумени leprechaun повеќе симпатична и забава.Супер Светла за подобро ноќно гледање.Со вграден моќен фан, на inflatables ќе себе се надува во рок од една минута, кога приклучок во штекер.Deflates за лесни за складирање.Можете да додадете некои тешки предмети преку патент во дното на надувување за да се направи повеќе безбеден.Оваа симпатична Inflatables leprechaun е совршен за St Partrick ден украси, отворен, Затворен Отворено Тревник Патио Двор Градина Декорација.Заврши со вграден светла, еден plug-in компресор, и земјата удели за да се одржи безбеден.НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ СЕ ИНТЕЛЕКТУАЛНА СОПСТВЕНОСТ СЕ РЕГИСТРИРАНИ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.