• Обновено
Samsung Галакси S20 FE 5G Паричникот Случај,ZYZX Отстранлив Прилагодливи Кожа за на Рака Crossbody Карта Сопствениците Случај Вратот Рака Lanyard Чанта Рамо, Рака w/Потпирачот Случа

Samsung Галакси S20 FE 5G Паричникот Случај,ZYZX Отстранлив Прилагодливи Кожа за на Рака Crossbody Карта Сопствениците

Оценката:
DEN 357.12

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен Модел : Посебно внимание!Само се вклопуваат со Samsung Galaxy S20 FE 5 G,НЕ S20, ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон.ПАРИЧНИКОТ & КАРТА НОСИТЕЛОТ : СТП кожен паричник случај со скриена картичка чува 1 или 2 нормална големина кредитни картички, лична карта или свитканите записи додека сте во движење.Дефинитивно одлично се купи за секој кој продавници многу, има деца, или има градот се менуваат.ПРИЛАГОДЛИВИ КОЖА за на РАКА : целосната кожа прилагодливи и монтажни кожа за на рака може да ви даде рака-слободен чувство.Вие само може да се симнат и употреба на заштитни телефон случај само.ПОТПИРАЧОТ ФУНКЦИЈА★ Лизгачки рака на рака обезбедува удобен и сигурен зафат, на конвертибилен wristband е исто така со мобилен телефон се залагаме за hands-free multi-гледање, погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Квалитет По-продажба на Услуги : Ние ќе настојуваме да се победи задоволството на клиентите.Ако ви се исполнат било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.Пакет : 1 x Паричникот Случај.1 x Crossbody рака.1 x Рака врвка за околу Рака Lanyard.Телефонот и други додатоци не се вклучени.Карактеристики на производот : Специјален Дизајн : Внимателно дизајнирани, шок-апсорбирање, не се лизга, не е гломазна, многу тенок, добра контрола, спречување на отпечатоци од прсти и smudges.Екран Заштита : Изграден за да се држи чекор со секојдневните мелење, случај е направен од одличен квалитет на материјалите. 2-3 мм покрена рабови се повисоки од екранот ниво за да го заштитите екранот од влијанието & гребнатини.Прецизни Cutouts : Овој случај со прецизност cutouts да ви обезбедиме лесен и непречен пристап на сите пристаништа, контроли, копчиња, и камера, се зголеми на функцијата на вашиот телефон.Лесен за Инсталација : Случај е совршен за вашиот телефон и едноставен за инсталација и отстранување, без да се оштети или гребење на телефонот тело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.