• Обновено
12 Пакети Дијамант Сликарство Восок Складирање Кутија Octagon во Облик на Дијамант Сликарство Восок Складирање Сад во Случај Сликарство Лепак Глина Организатор со 36 П?

12 Пакети Дијамант Сликарство Восок Складирање Кутија Octagon во Облик на Дијамант Сликарство Восок Складирање

Оценката:
DEN 1281.60

Тековен
Во магацинот.

Изработен од квалитетни пластични, издржливи.Големина : 1.22*0.51 инчен(3.1*1.3 см); Боја : сина.Лесен за употреба, само да го поставите на дијаманти и да се држиме на дијамант мушка цврсто на вашиот дијамант сликарство, заштедува време и енергија.Дизајн со octagon форма, лесен за носење, дијамант сликарство восок има силна stickiness, лесно да се фати дијаманти.Овие дијамант сликарство складирање boxs не само suitablet за DIY дијамант слики, но исто така и за нокти алатки, спојување алатки, мобилен телефон декорација лепење алатки и други мали алатки.Тоа е добар подарок за семејството, пријател, колега, роднина, соученик кои сакаат дијамант сликарство.Пакетот вклучува : 12 Пакети Дијамант Сликарство Восок Складирање Кутија●Направени од квалитетни пластични, издржливи.●Големина : 1.22*0.51 инчен(3.1*1.3 см); Боја : сина●Лесен за користење, само да го поставите на дијаманти и да се држиме на дијамант мушка цврсто на вашиот дијамант сликарство, заштедува време и енергија.●Овие дијамант сликарство складирање boxs не само suitablet за DIY дијамант слики, но исто така и за нокти алатки, спојување алатки, мобилен телефон декорација лепење алатки и други мали алатки.Тоа е добар подарок за семејството, пријател, колега, роднина, соученик кои сакаат дијамант сликарство.●Напомена : 1.Поради причината на светлината и на екранот, бојата може да има мала разлика.Ова е неизбежна, ве молиме разбирање!2.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.