• Обновено
Маркетинг Носители Бизнис Картичка Носители Подарок Закажување Картички Екранот Стојат Девојки Канцеларија Биро Маса или Контра Розова Акрилик MaryKay Количина на 20

Маркетинг Носители Бизнис Картичка Носители Подарок Закажување Картички Екранот Стојат Девојки Канцеларија

Оценката:
DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Вредноста Пак на 20, Вкупните димензии : 3 7/8"W x 2 1/4"H x 1 3/8"D. Џеб димензии : 3 5/8"W x 1/2"D. Џеб Капацитет од Приближно 50 Бизнис Картички.Совршен приказ решение за визит карти, подарок картички, и именување картички.Пинк Самостојна и преносни; прикажување на клупи и мало шалтери.Висок Квалитет Премиум Акрилик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.