• Обновено
DJI Mavic Про Platinum Летаат Повеќе Комбо Крајната Патување Пакет со 3 Батерии, Алуминиум Случај, SanDisk 64GB Меморија + Flymore Дополнителен Комплет

DJI Mavic Про Platinum Летаат Повеќе Комбо Крајната Патување Пакет со 3 Батерии, Алуминиум Случај, SanDisk

Оценката:
DEN 23976.00

Тековен
Во магацинот.

На Платина Верзија намалена бучава до 4d B* (60% Бучава моќ) и продолжен лет време 30 минути со нови FOC синусоидален возачот ECs и 8331 пропелери за потивко, пријатен лет искуство. 24 високи перформанси компјутери јадра, сите нови електроенергетскиот систем со 4.3 ми (7км) *опсег, 5 визија сензори, и 4 K камера стабилизира со 3-оската механички gimbal, се во вашата команда со само едно притискање на вашиот палец или допрете на вашиот прст.Интегрирани 12 MP 4 K Камера.GPS- & Визија Позиција за Навигација основан.Комплет Вклучува : DJI Mavic Про Platinum Летаат Повеќе Комбо, San Disk 64 GB micro SDHC Мемориска Картичка, со Голема Брзина Micro SD/SD Читач на картички, Летало Слетување Рампа, Hardshell Моделирани Ранец за Mavic Про Platinum за Mavic Про Платина, Леќа Хауба, Опрема за Слетување Висина Extender за Полнење Стабилизатори, Микрофибер Крпа за Чистење, LCD Екран Заштитник За Далечински Контролер, Летало и Леќа Комплет за Чистење,.Овој Пакет Вклучува : DJI Mavic Про Platinum Летаат Повеќе Комбо со сите производителот вклучени додатоци : DJI Mavic Про Platinum Летало Торба Далечински Контролер 3 x DJI Интелигентни Лет Батерија за DJI Mavic Про Platinum 5 x Парови на DJI Ниски-Бучава, Брзо Ослободување Пропелери за Mavic-Серија Quadcopters - Златна Gimbal Менгеме Ѕид Полнач за во Автомобил Држачи за Полнење на Батеријата Центар AC Кабел за Полначот 16 GB micro SD Картичка Micro-USB Кабел Батерија за Напојување Банка Адаптер DJI РК Кабел за Mavic Контролер (Молња) DJI РК Кабел за Mavic Контролер (Обратна Микро-USB) 2 x RC Кабел Лизгачот DJI Ограничен 1 Година Гаранција Дополнителна опрема : San Disk 64 GB micro SDHC Мемориска Картичка со Голема Брзина Micro SD/SD Читач на картички Летало Слетување Рампа Hardshell Моделирани Ранец за Mavic Про Platinum Леќа Худ Опрема за Слетување Висина Extender за Полнење Стабилизатори Микрофибер Крпа за Чистење LCD Екран Заштитник За Далечински Контролер Летало и Леќа Комплет за Чистење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.