• Обновено
SMQHH Губење на Клупата, Прилагодлив Губење на Клупата Станот/Приклонуваат/Пад Комунални Вежба Тренингот Клупа Седат Дома Салата Опрема за целото Тело Тренингот

SMQHH Губење на Клупата, Прилагодлив Губење на Клупата Станот/Приклонуваат/Пад Комунални Вежба Тренингот Клупа

Оценката:
DEN 2272.80

Тековен
Во магацинот.

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Овој сестран губење на клупата е погоден за сите видови на обука, како што се сила за обука, слободни тежина и седат прозорци.Преку овие вежби, можете да вежба вашата грбот, стомакот, нозете, задникот, итн.Ова губење на клупата е направен на задебелена и се проширува метал челик заграда со ефективна оптоварување на 500 килограми.Кога вежбате, на челични цевки на тежина клупа може да се stably поддржани, балансиран, и не ќе навалите или тресете.На backboard на тежина клупа може да се прилагоди 6 брзини ,и седиште перница може да се прилагоди 3 запчаниците за да ги задоволат вашите различни потреби.Погоден за маж и жена на различни висини, кои сакаат да работат надвор.На перница на ова губење на клупата е направен од висок квалитет на СТП кожа, висока густина сунѓер, мемориска пена и висок квалитет на текстил.Удобно, дише, отпорни на абење и лесно да се чисти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.