• Обновено
Плетење Прстени Rotatable Монистра Поврзана Прстен Легура Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња Прстен Предиво Водич Прстот на Носителот Плетење Напрсток за Побрзо Плет

Плетење Прстени Rotatable Монистра Поврзана Прстен Легура Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња Прстен Предиво

Оценката:
DEN 640.80

Тековен
Во магацинот.

Висок Квалитет : Тоа може да се заштити вашите прсти и направете ја вашата плетење работи побрзо, ќе не ' рѓа, трајни и прилагодлив.Прилагодливи Прстен : На плетенка плетење прстен е малку отворена, кој ви овозможува да ја извадите на вашиот прст лесно, само да се претвори во прстен над и го стави на прстот, едноставно да се носат, и прилагодливи дизајн, исто така, го прави погоден за повеќето луѓе е прстите, може да се прилагоди во соодветна големина според вашите прсти, тоа нема да боли раката лесно.Практична за Користење : Овие предиво водич прст носители се практични во плетење и crocheting, може да ги заштити вашите прсти од плускавци од предиво, корисно да се задржи во согласност предиво напнатост, ефикасно да се зголеми брзината на плетење.Ублажување на Стресот : Оваа убава и стилски прстен обезбедува начин за да управувате со вознемиреност и стрес во дискретен начин.На монистра орбита околу и ротирање целосно на целиот бенд, само се движат на монистра, да ви помогне да останете смирени и опуштени.Одличен Подарок : корисни капчиња јамка прстени се идеални претстави избор за луѓе кои сакаат плетењето, можете да испратите на вашата баба, мајка, роднини, соседи, и повеќе, како Ден на Мајката Подарок, Подарок за денот на Благодарноста или друг празник подароци.Функција : Плетење капчиња циклуси се специјално дизајниран за љубителите на плетење волнени кутии.Тоа може да се заштити вашите прсти и направете ја вашата плетење работа побрзо.На капчиња јамка Chong Yong врежана изработка, трајни и прилагодлив.Прстенот на овој прстен splays малку, така што Желба може лесно да слајд во рингот.Едноставно се претвори во предиво водич прстен текот на и можете да го носат на левата или десната страна.Рачно изработени и опремени со еколошки старомодна бакар.На клиентите е малку отвори за да се олесни предиво лизгање во и надвор.Нема повеќе плускавци на прстите.Поправи предиво во место за побрзо плетење или crocheting.Помага да се задржи во согласност предиво тензија.Ако имате анксиозност и стрес, овој сребрен или златен прстен со една спирала е за вас.Оваа убава и стилски прстен обезбедува начин за да управувате со вознемиреност и стрес во дискретен начин.На монистра орбита околу и ротирање целосно на целиот бенд, само се движат на монистра, да ви помогне да останете смирени и опуштени.Пакет Содржина : 2/5 x Плетени прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.