• Обновено
Комунални Куки Грб Рек Бања Пешкир Рек Дневна Соба Дрвени Кука Кујнски Прибор за јадење Складирање Рек Ѕид Гранка Форма Кука Подарок (Боја : Б, Големина : 60715cm)

Комунални Куки Грб Рек Бања Пешкир Рек Дневна Соба Дрвени Кука Кујнски Прибор за јадење Складирање Рек Ѕид

Оценката:
DEN 328.80

Тековен
Во магацинот.

Насловна & Кујна Чување & Организација Дома Чување Куки Комунални Куки. 【Да зачувате Простор】 : Оваа облека, шапка кука помага да се организира во бања и предмети за домаќинството.Тоа е погоден за ставање капи, јакни, ремени, паричници и други елементи, така што ќе можат да уживаат во освежување простор и те спаси многу простор. 【Исклучителна изработка】 : Оваа кука е цврсти и издржливи.Едноставен дизајн е исти со мебел дома.Тоа е стабилен и дарежлив, слободно да натпревар, и на рабовите се мазни за да спречите случајно гребнатини. 【Еколошки материјали】 : Тоа е направен од високо-квалитет дрво материјали, безбедно, еколошки, убава и практична, влага доказ и ' рѓа-бесплатно, лесно да го инсталирате, кои ви даваат подобра искуство. 【Мулти-Цел】 : нови кука не е само модерен избор на бања прибор, кујна крпа полици, грб полици, спални соби и гардероби, но, исто така, погодни за работа, простории, гаражи и организирање на системи, продавница прикажува и универзална складирање рек куки. ☞ Овој грб решетката е на добар квалитет, убава, практични и разновиден.Тоа е добар помошник за вашиот дом живот.Ова е вашиот прв избор!☸ Боја : кафена.☸ Материјал : дрво.☸ Инсталација метод : перфорација.☸ Пакување : 1 парче.☸ Големина : 60*7*15cm (23.6*2.8*5.9 во).☞ Совети : A. За продажба : Ние само го продаде грб полици, не други производи.Б.За хроматските аберации : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.В.За големината : рачно изработени и мери, на производ големина може да има грешки, општата грешка е 1-3cm, што е нормално, ве молиме да преовладуваат во вид.Г.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод во рок од 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.E.По-продажбата на услугата : ви Благодариме за вашето присуство и поддршка.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се надеваме дека ќе ви обезбеди подобар производ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.