• Обновено
Животот Фитнес 95Li Самитот Тренер (Уверение Обновена)

Животот Фитнес 95Li Самитот Тренер (Уверение Обновена)

Оценката:
DEN 1677.60

Тековен
Во магацинот.

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Бесплатен Превозот.Линеарни Приклонуваат Одговара за Обука технологија; user-defined чекор должина до 26" (66cm) максимум.Ергономски точното движење на раката се справува обезбеди вкупно-тело тренингот.Отчукувањата на срцето Следење : Lifepulse рака сензори и Поларните telemetry.Воведување на сосема нов вид на кардиоваскуларни обука—Животот Фитнес Самитот Тренери.Овие револуционерни машини ги комбинираат најдобрите од вкупно-тело крст-обука и качување во еден интуитивен производ, кој ќе се предизвик за секој exerciser.User-defined чекор должини и пет обука позиции овозможи exercisers за контрола на тренингот интензитет и цел различни мускулни групи за навистина разноврсна, персоналните вежбање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.