• Обновено
Преносни Датотека Tote w/Заклучување се Справи со Кутија за Складирање, Писмо/Правни, Црна/Сребрена, кои се Продаваат како Секој 1

Преносни Датотека Tote w/Заклучување се Справи со Кутија за Складирање, Писмо/Правни, Црна/Сребрена, кои се

Оценката:
DEN 832.80

Тековен
Во магацинот.

Преносни датотека кутија со заклучување рачки за чување на документи.Датотеката tote accommodates писмо, големина на датотеки во една насока, правни големина на датотеки во друга насока.Капак прилепува затворени за да се осигура безбедноста на содржината, додека во складирање или транспорт.Специјално дизајниран за удобност зафат рачки за лесен транспорт.Влага отпорни на заштита на вашите датотеки од оштетување.Ергономски дизајнирани рачки за лесно мобилност.Snap-тесни, заклучување на капак држи важно писмо и правни големина документи безбедна и заштитена.Пластовидно за практично складирање.Кутија Стил : Преносни Складирање; Кутија Тип : Складирање; Материјал(s) : Пластика; Јачина : Тешки-Должност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.