• Обновено
М8-1.25 Хексадецимален Прирабница и Ореви/Не-Serrated/Класа 8 / Цинк/DIN 6923 (Количина: 2000)

М8-1.25 Хексадецимален Прирабница и Ореви/Не-Serrated/Класа 8 / Цинк/DIN 6923 (Количина: 2000)

Оценката:
DEN 4079.76

Тековен
Во магацинот.

DIN 6923 Хексадецимален Страната Ореви Сопственост Класа 8 Челик и Ro HS Согласност Цинк Позлата.Цврстина : Rockwell B91.5 - C30. Класа 8 ореви се наменети за употреба со навртки и завртки на имотот класа 8.8 или пониска.На страната дизајн ќе span преголеми или лошо усогласени дупки.На страната обезбедува повеќе униформа со ознака-стресот да се стега-сила сооднос.Хексадецимален нут со зголемена кружни база распрснување надвор од дното на орев, и метрички навој теренот.Лого површината на прирабница и е мазна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.