• Обновено
Песната Деца' Трицикли Три Тркала Количка Мулти-Функционални Велосипед за Деца Tricycle 1-3-6 Година Стариот Бебе Шетач Роденденски подарок (Боја : Розова)

Песната Деца' Трицикли Три Тркала Количка Мулти-Функционални Велосипед за Деца Tricycle 1-3-6 Година Стариот

Оценката:
DEN 1152.00

Тековен
Во магацинот.

♥[2 во 1] : Три тркала на автомобил, бебе расте играчка, погоден за сите возрасти (шопинг автомобил на пешаци, велосипеди, 2 во 1). ♥[[Прилагодливи putter] : Преносни шетач.Тоа може да се влечат на drawbar за погодност. ♥[Седиштето може да се прилагоди] : Тоа е погодно да се прилагоди на агол погоден за бебе. ♥[Зголемување складирање кошница] : Играчки можат да бидат поставени за да ги задоволи потребите на бебето. ♥[Пет-точка сигурносен појас] : Според различни бебе големината на телото на вредноста, безбедност заштита. ● бидејќи нашиот велосипед е многу безбедно, лесен за носење и чување на податоци, со цел да се осигура безбедноста на бебето, тоа е уреден така што нема да падне не се лизга на возилото и на задните седишта.Можете да се грижи за бебето во секое време, насекаде.Име на производ : Деца tricycle Age : 1-3-6 години old Material : јаглерод steel Product тежина : 6.5 kg Color : црвена, зелена, розова, blue Size : 58 X80 X48 CMProduct карактеристики : мала тежина, шок апсорпција, отпорност на абење.Answer : ___________________________ Note : 1. производителот препораки е 1-6 години, ние препорачуваме да изберете висина на вашето бебе.2. облека, заштитна облека, не треба да се користи за транспорт.3. Ве молиме да го користите под директен надзор на возрасен.4. Ако децата се премногу млади, тие се неурамнотежени, додека тие имаат добра контрола на tricycle, родителите треба да посветат повеќе внимание на децата.5. Кога извршување на рачни мерења, бидејќи производот грешки се вклучени tricycle само малку боја.Овој производ 1-3 Cm.Ве молиме, различни дисплеј, кој тоа sho.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.