• Обновено
RLM Светлина 12 Плитки Купола со 24 Стил D Gooseneck, E26 Медиум База Socket

RLM Светлина 12 Плитки Купола со 24 Стил D Gooseneck, E26 Медиум База Socket

Оценката:
DEN 4764.00

Тековен
Во магацинот.

412 - 12" Плитки Купола Рефлектор : Откачи од тешки мерач алуминиум со валани во мушка.Димензии : Дијаметар : 12" Висина : 6 5/8"Макс Wattage : 100 W Отвори тела.Факултативна прилози може да се намали max wattage.Монтажа : Топ Монтажа со 3/4 NPT.За надворешна употреба, Тефлон лента треба да се користи околу threads Finish : Прав Грб Заврши за Надворешна употреба.Сертификација : Изградена на УЛ 1598 и УЛ Уверение за Влажни и Влажни Локации.MED5 - E26 Медиум База Штекер Затемнување Компатибилност : Triac Dimmable со Поддржани Светилки, Lutron Ketra Capable Certification : Underwriter ' s Laboratories Inc.Наведениот "Погоден за Влажни Места", c ULus наведени за Канадски употреба.GN24 D - 24" Стил D Gooseneck.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.