• Обновено
Автомобил Вратата Крило Огледало Стакло Одговара за Ауди А3 8P 2004 2005 2006 2007 2008 Бела Загрева Стакло Автомобил Страна на Вратата Rearview Огледало (Боја : 1 Buc Право)

Автомобил Вратата Крило Огледало Стакло Одговара за Ауди А3 8P 2004 2005 2006 2007 2008 Бела Загрева Стакло

Оценката:
DEN 1106.40

Тековен
Во магацинот.

Површина е мазна и брус слободни,удобно да го допрам,прашина,нечистотија и дамка на неговата површина може да биде лесно да се чисти надвор,Тоа е убав избор за замена на носење или оштетени огледало капак.Водоотпорен, не е лесно да исчезнат под било ригорозни состојба.Поставување на возило : Пред се,Десно,Лево Тоа е лесен за инсталација и prefect да го замени оригиналот.Едноставен за инсталација и употреба, convennient за вашиот живот и облагородување на автомобил.Мала тежина дизајн и елегантен изглед. ,Опис : Материјал : Стакло + plastic Glass боја : Бела Леќи од Стакло Големина : Прибл. 17 x 10.8 cm/6.69" x 4.25"Поставување на возило : Пред Лево/Right Fit за Дел Број : 8 E0857536 C, 8 E0857536 E(Десно)Одговара за Дел Број : 8 E0857535 C, 8 E0857535 E(Лево) Карактеристики : Јасно рамно огледало стакло со задните врати плоча.Широк агол за подобар поглед и безбедно да се вози.Функција : Загрева (Напомена : Таа бара вашата оригинална автомобил со греење функција, ова огледало може да биде загреан.Тоа исто така може да се инсталира ако вашиот автомобил без греење функција, огледало нема да биде heate Fitment : Одговара за Ауди А3 8 P 2004 2005 2006 2007 2008 Пре-facelift Fit за Audi A4 Sendan/Avant/S4/Cabrio 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Fit за Ауди А6 C6 2005 2006 2007 2008 Пре-facelift If не сте сигурни дали тоа е соодветен или не, ве молиме контактирајте со нас и да го прикачите на вашето возило информации пред наддавање.Пакет се Вклучени : 1 x Огледало Стакло за Ауди А6 C6(Поддршка Плоча Вклучени)Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)2.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.3.Овој производ бара вашата оригинална автомобил има греење функција.4.Производот не мора анти-блескави, анти-fogging, од страна на им се помогне на функцијата.5.Ве молиме споредете стакло форма со стакло,и бидете сигурни дека вашиот огледало изгледа токму како на фотографијата погоре.Ова помага да се осигура дека вие сте нарачување на точни дел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.