• Обновено
100Pieces Еластична Бендови Јаже со Прилагодливи Тока-Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже-Водат String Кабелот Еластична Тема Јаже за DIY Занаети Earloop Lanyard Уво Јаже-Еластичн

100Pieces Еластична Бендови Јаже со Прилагодливи Тока-Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже-Водат String Кабелот

Оценката:
DEN 1771.20

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 100 Pcs 200x5mm Еластична Бендови со Прилагодливи Тока-Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже-Водат String Кабелот Еластична Тема Јаже за DIY Занаети Earloop Lanyard Уво Јаже-Еластична Кабелот за Уво Рака Јаже-Еластична Јаже DIY Изработка на Додатоци Материјали-Рамни Еластична Бендови за Занает-Шиење Декорација Занает.Производ предност : Висок квалитет, супер еластичност, Светла Боја.Големина : 200*5mm (1/5inch (5mm).По виткање Должина е 10 cm/4inch).На еластична бенд во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.Идеален за шиење, ракотворби и рачно изработени.Тип : Еластична Бендови со Прилагодливи Тока; Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже; Еластична Лента, Еластична Шиење, Еластична Уреденост.Оваа канапи прилагодливи е издржлив и дише, обезбедување дише додека одржување на издржливост, што го прави повеќе удобно да се применуваат.На lenght е прилагодлив.Тоа е многу лесно за користење.Еластична Бендови со Прилагодливи Тока-Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже-Водат String Кабелот Еластична Тема Јаже за DIY Занаети Earloop Lanyard Уво Јаже-Еластична Кабелот за Уво Рака Јаже-Еластична Јаже DIY Изработка на Додатоци Материјали-Рамни Еластична Бендови за Занает-Еластична Јаже Гумени Бендот Еластична Бендови за Шиење-Еластична Лента за Шиење-Еластична Линија за Шиење Занаети DIY-Еластична Лента за DIY Прибор за Шиење-Шиење Декорација Craft Type : Еластична Бендови со Прилагодливи Тока; Еластична Лента, Еластична Шиење, Еластична Trim Pattern : Шарени Висока Рамен Стил : Еластична Јаже Гума Band Material : Памук + Spandex Size : 200*5mm (1/5inch (5mm).По виткање Должина е 10 cm/4inch)за Употреба : облека/декорација/спорт заштитна опрема/медицински bandages Usage : коса вратоврска, headband, DIY нараквица, wristband, и други коса додатоци.,итн.Производ предност : Висок квалитет, супер еластичност, Светла Боја.Пакет : 100 Pcs 200x5mm Еластична Бендови со Прилагодливи Тока-Еластична Бенд Кабелот со Тока Јаже-Водат String Кабелот Еластична Тема Јаже за DIY Занаети Earloop Lanyard Уво Јаже-Еластична Кабелот за Уво Рака Јаже-Еластична Јаже DIY Изработка на Додатоци за Резерви.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.