• Обновено
Goulds 11AI2J1E0 Центрифугални Пумпи

Goulds 11AI2J1E0 Центрифугални Пумпи

Оценката:
DEN 2124.00

Тековен
Во магацинот.

Goulds 11 AI2 J1 E0 Центрифугални Пумпи.Goulds 11 AI2 J1 E0 Центрифугални Пумпи • Производ Број : 11 AI2 J1 E0 • UPC : 69766604017 • Опис : 5 HP 1/60/208-230 ДП 8.62" • Категорија : Центрифугални Пумпи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.