• Обновено
Под Оклоп Момчиња T-Shirt

Под Оклоп Момчиња T-Shirt

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.Момчињата Т-Маица Целосни намали за целосна удобност.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага Транспортен Систем фитили пот & суши брзо.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.