• Обновено
WSZJJ Дребулии Складирање Буриња со Висок Капацитет Розова Swan Мачка Диносаурус Свитлива Играчка Складирање Кутија Дома Организатор Валкани Перење Кошница (Боја : A)

WSZJJ Дребулии Складирање Буриња со Висок Капацитет Розова Swan Мачка Диносаурус Свитлива Играчка Складирање

Оценката:
DEN 4518.24

Тековен
Во магацинот.

Сосема нов и висок квалитет.Високо квалитетен материјал, водоотпорен слој, флексибилен и да се отпорни на абење.Интимни рачен дизајн, лесно да се движите, лесно да се одржи.Количка за дизајн, се прошири за да ги користите, да се зачува простор.Материјал : Платно.Сосема нов и висок quality High квалитетен материјал, водоотпорен слој, флексибилен и да се носат resistant Intimate рачен дизајн, лесно да се движите, лесно да се place Foldable дизајн, се прошири за да го користите, спаси space Material : Canvas Size : Околу 35*40cm Color : Лебед/Cat Color : А, BPacking листата : 1 Pc * Чување Basket Notes : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.со капак провизии бања поставите коцка организаторот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.