• Обновено
Dorian Алатка ADSDNN Џет-Крак Плоштадот месо тело Хром Молибден Легиран Челик Преку-Coolant Вртење на Држачот, Неутрални се Намали, 1-1/2 месо тело Ширина, 1-1/2 месо тело Висина, 7

Dorian Алатка ADSDNN Џет-Крак Плоштадот месо тело Хром Молибден Легиран Челик Преку-Coolant Вртење на Држачот,

Оценката:
DEN 3132.00

Тековен
Во магацинот.

Coolant пука директно преку сечење на работ на insert.Двојно coolant влезот поедноставува coolant врска со машина.Заклучување и ослободување на вметнете брзо и силно со новиот патентиран Dor Заклучување стегање систем.Патентирана преку coolant и заклучување менгеме во 1 систем.Неутрални се намали.Coolant пука директно преку сечење на работ на insert.Двојно coolant влезот поедноставува coolant врска со машина.Заклучување и ослободување на вметнете брзо и силно со новиот патентиран Dor Заклучување стегање систем.Патентирана преку coolant и заклучување менгеме во 1 систем.На телото на Џет-Крак алатка за носителот се изградени со хром молибден легиран челик.Овој материјал карактеристики својства на висока затегнувачка цврстина и висок принос стрес.Овој материјал е термички обработено до 40-44 Rc и Electoless никел обложени, тоа ќе го спречи tools против ' рѓа обезбедување на долг алатка живот под тешки услови за работа.Стил Д - 45 степени страна сечење доведе агол за негативни плоштадот SNMD 543 влошки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.