• Обновено
РАДИУС Турнеја Туристички Четка & Случај со Заменливи Четка Главата АДА Прифатени Четка за заби Подобрување на Здравјето на Непцата - Избрани Бои - Пакет од 6

РАДИУС Турнеја Туристички Четка & Случај со Заменливи Четка Главата АДА Прифатени Четка за заби Подобрување

Оценката:
DEN 1006.56

Тековен
Во магацинот.

РАДИУС ОДВИВААТ SNAP ЧЕТКА - 2 во 1 четка за заби и патување случај!Чиста џек нож дизајн за елегантни и компактен патувања, додека се уште ужива во луксузен РАДИУС четкање искуство!.ОБНОВЛИВИ & ЗАМЕНЛИВИ - да се Добие крајната еко свесен употребливост.Совршен за секое патување со обновливи се справи и заменливи главата.Нема потреба за дополнителни патување случај! 2 смета Замена Глави се достапни онлајн во Супер Меки забен Конец, Мека и Медиум.ТЕНОК ВРАТ за лесно да се постигне во тесни простори и нежно масажа влакната да им помогне на invigorate непцето за намали шансите на крварење оддалечување на непцата и емајл ерозија.НУЛА НАФТА - дрво-базирани справи и зеленчук-врз основа на влакната за 100% еко-пријателски патување.Слободен од сите BPA, Phthalates и Латекс.АМЕРИКАНСКАТА НАПРАВЕНИ & ПРИФАТЕНО : Сите наши четки за заби се направени во САД и Прифатени од страна на Американска Дентална Асоцијација.Иновативен решение за одржување на вашата орална нега на движење.Турнејата Патување Четка за заби ви дава истата длабоко чистење си дојден да се очекува од РАДИУСОТ, но и со уникатен сокриј-далеку функционалност која ви овозможува да се отстрани и да се продавница четка главата.Тоа е навистина врвна-транзит мора да се има.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.